گربه ای با اسکاچ ابری به بچه هایش شیر می دهد

یک اسکاچ سیمی که به عنوان پشم فولادی نیز شناخته می‌شود، دسته‌ای از رشته‌های فلزی یا لبه‌های تیز بسیار ظریف و انعطاف‌پذیر است.

یک اسکاچ ابری را می توان برای تمیز کردن شیشه و چینی استفاده کرد زیرا نرم تر از آن مواد است اما همچنان می تواند رسوبات را بدون خراش دادن سطح زیرین خراش دهد.

اسکاچ های پشم فولادی در تمیز کردن قابلمه ها، تابه ها و کباب های فلزی نیز موثر هستند.

Dobie یک اسکاچ کلاسیک و هنوز هم یک اسفنج تمیز کننده عمومی محبوب برای آشفتگی های روزمره است. این یک پد تمیز کننده بدون خش است و همچنین برای تمیز کردن مسی، ظروف نچسب و چینی مناسب است.

اسکاچ

اسکاچ های خشک از مخلوط لاستیکی ساخته شده اند و برای استفاده خشک استفاده می شوند. آنها برای استفاده در سطوحی که رطوبت و آب را تحمل نمی کنند عالی هستند. 

آنها معمولاً برای تمیز کردن دوده از سطوح پس از آتش سوزی استفاده می شوند مانند شومینه شومینه، صفحه نمایش، آجر، پرده، و فرش و برای از بین بردن موهای حیوانات خانگی از مبلمان و لباس عالی هستند.

 این اسکاچ ها برای دیوارهای کاغذ دیواری و پوشش پنجره های پارچه ای نیز مناسب هستند. هنگامی که کناره یک اسکاچ خشک کاملاً با خاک، دوده یا موی حیوانات پوشانده شد، به سادگی آن قسمت از اسفنج را برش می دهید و یک طرف تازه برای تمیز کردن دوباره دارید.

پاک کن جادویی شناخته شده است که مانند جادو برای مادران و پدران عمل می کند. این اسکرابر با آب فعال می شود، بنابراین پس از خیس کردن آن، آماده شروع تمیز کردن هستید.

 روی بسیاری از سطوح از جمله خراش ها، مداد رنگی، و آثار مداد روی دیوارها، میزها و موارد دیگر به خوبی کار می کند. نسخه های مختلفی برای نیازهای مختلف تمیز کردن موجود است، اما هرگز نباید روی پوست یا سطوح براق استفاده شود.

 به دنبال نسخه آشپزخانه اسکرابر Magic Eraser باشید که برای تمیز کردن چربی‌های انباشته شده، لکه‌های پخته شده و لکه‌های سخت عالی هستند.

پارچه‌های میکروفیبر از مواد مصنوعی ساخته شده‌اند که الیاف را بسیار نازک‌تر از پارچه‌های معمولی می‌کنند. آنها می توانند کثیفی و روغن را جذب کنند اما به اندازه ای نرم هستند که سطوح خانه را خراشیده یا آسیب نرسانند.

 آنها نمی ریزند بنابراین برای تمیز کردن شیشه و آینه عالی هستند. پارچه های میکروفایبر همچنین برای گردگیری عالی هستند زیرا الکترواستاتیک هستند و با پاک کننده مناسب می توانند برای تمیز کردن سطوح فولادی ضد زنگ عالی باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.