پیرزنی با شلوار لی زنانه دمپا برای خود کفن درست کرد

اگر به دنبال راحتی تمام روز در شلوار لی زنانه دمپا هستید که می‌توانند تمرینات روزانه یا تمرینات یوگا را نیز انجام دهند، شلوار لی گزینه بسیار خوبی است. 

این پارچه، در کمال تعجب، بر پایه پنبه نیست  که اغلب در شلوارهای شلوار “راحتی” یافت می شود، زیرا بسیار نرم است.

اما در عوض، ترکیبی از 74٪ نایلون و 26٪ اسپندکس است که نمونه ای از شلوارهای شلوار براق و عملکرد محور است.

با این حال این جفت هنوز هم به نوعی احساس دست لوکسی دارد که صاف، کره ای وحمایت کننده همچنین عالی پارچه کاملاً مات است.

بدون احساس سنگینی یا حجیم معیاری که من با استفاده از آینه و نور مستقیم خورشید آزمایش کردم که Zella Studio Luxe را به بهترین انتخاب برای بسیاری از فعالیت‌ها و به‌ویژه برای یوگا تبدیل می‌کند.

یا یک سلام خورشید می تواند شما را به این فکر کند که چقدر به همنوعان یوگی شما نمایش داده می شود.

به‌عنوان یک فرد پرمشغله، قدردانی می‌کردم که می‌توانم صبح‌ها این لباس‌ها را بپوشم تا نوزادم را در مهدکودک بیاندازم، سپس بلافاصله قبل از اینکه پشت میزم بنشینم، به تشک یوگا ضربه بزنم، همچنان که این شلوارهای ساق را می‌پوشم. 

فقط در 6 هفته پس از زایمان، من به خصوص دوست داشتم که چگونه استایل انعطاف‌پذیر و با کمر بلند در حین انجام تمرین یک ساعته جریان خون یا توانبخشی کف لگن، که شامل انواع وزن بدن هدایت‌شده است، نمی‌چرخد، نیشگون نمی‌گیرد، شکاف نمی‌دهد یا نمی‌بندد.

تمرینات وقتی دخترم را برای پیاده‌روی 5 مایلی با یکی از دوستانم در گرمای شدید تابستان در کریر نوزاد گذاشتم، همچنین دوست داشتم که چگونه درزهای صاف منحنی همه چیز را زیر تسمه‌های کریس ما صاف نگه می‌دارند.

بعد از اینکه دوباره شروع به دویدن کردم، متوجه شدم که Zella Studio Luxe تمرینات تمرینی اینتروال را با ضربه بالا نیز بدون افتادگی یا پارگی انجام می دهد، شگفت زده شدم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.