پوشاک زنانه مشهد باعث حبس ابد وزیر شد

اغلب تاریخچه برندهای درگیر در تولید لباس در بخش اوت کوتور با تاریخچه بنیانگذاران آنها ارتباط نزدیکی دارد و نام آنها را یدک می کشد.

چنین برندهایی کم هستند و اغلب از قرن گذشته منشا می گیرند. بنیانگذاران آن‌ها گمان نمی‌کردند که پس از 100 سال، لباس‌هایی که نام آن‌ها روی برچسب گذاشته می‌شود، مترادف با طعم و مزه و تجمل، صرف نظر از سال و گرایش‌های مد غالب شوند.

این شانل است که دورانش با یک مغازه کلاه فروشی کوچک در آپارتمان معشوق کوکو شانل شروع شد و والنتینو که به این دلیل به دنیا آمد که والنتینو گاروانی می خواست پوشاک زنانه مشهد مانند فیلم دختران زیگفیلد به زنان بپوشاند.

ورساچه، جایی که جیانی می‌خواست جنسیت و شهوانی را با هم ترکیب کند، و فندی ، و جیوانشی، و مزون مارجیلا، و بالمین، و مونکلر، و ویکتور و رولف، و در نهایت، آیریس ون هرپن، یک برند جوان که منعکس کننده ماهیت است. مد لباس بالا با خلاقیت هایش.

پوشاک زنانه مشهد

هزینه چنین لباس هایی از 10000 دلار شروع می شود و مستقیماً به مواد و ساعات کار بستگی دارد (طبق قوانین سندیکای مد، حداقل 70٪ باید با دست ساخته شود.

حدود 2000 نفر در جهان توانایی خرید چنین لباس هایی را دارند. و به عنوان مثال، لباس های مد لباس، که در آن ستاره ها روی فرش قرمز ظاهر می شوند، از 100 هزار دلار قیمت دارند. هزینه گران ترین لباس یک راز تجاری است.

جالب ترین چیز در بخش لباس های آماده اتفاق می افتد: روندهای مد در اینجا به وجود می آیند، موفقیت ها و شکست ها مشاهده می شوند، رسوایی ها و دسیسه ها اتفاق می افتد. میدان بزرگی برای انتخاب مشتریان و فشار و رقابت عظیم از سوی برندها وجود دارد.

لباس آماده با حضور نویسنده، برش ساده تر و متریال در مقایسه با مجموعه های کوچر مشخص می شود. به صورت دسته ای تولید می شود و در کارخانه ها دوخته می شود که بر قیمت تمام شده آن نیز تاثیر می گذارد. این لباس ها بلافاصله برای پوشیدن روزانه آماده می شوند.

در اینجا می توان به طور خاص در مورد محبوبیت یک برند خاص از لباس صحبت کرد. به عنوان مثال، گوچی، آف وایت و بالنسیاگا چندین سال است که برای قهرمانی می جنگند.

آنها به طور متناوب رتبه اول را به خود اختصاص داده اند، آنها به طور مداوم در صدر 3 لیست برتر محبوب ترین مارک ها قرار دارند. پس از آنها Fendi , Dolce & Gabbana , Dsquared2 و N21 قرار دارند . مکس مارا، ارماننو اسکروینو و استلا مک کارتنی در میان ده نفر برتر قرار دارند.

هزینه لباس های آماده بسته به برند و مواد متفاوت است. به عنوان مثال، یک پیراهن کلاسیک مردانه Fendi از 500 دلار قیمت دارد، یک کیف دستی زنانه – از 1500 دلار، پمپ ها را می توان با قیمت 1000 دلار انتخاب کرد. تی شرت مورد ستایش برند جوانان گوچی را می توان با قیمت 450 دلار خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.