پودر گلپر که به خاطر عطر بی نظیرش مورد توجه امپراطور بلژیک شد

گلپر گیاهی چند ساله است. عمدتاً دیسمنوره، قاعدگی نامنظم، سرماخوردگی طحال و معده، اغلب یبوست، روماتیسم و ​​سایر علائم را تسکین می دهد و نتایج بسیار خوبی دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اثر مراقبت از پوست پودر گلپر بسیار خوب است، می تواند گردش خون را تسریع کند، حاوی عناصر کمیاب غنی، تغذیه پوست، جلوگیری از خشکی پوست است.

می تواند لکه های قهوه ای، کک و مک را از بین ببرد، آلوپسی را کاهش دهد. خوردن برای مدت طولانی، پوست اثر خوردن خوب نیست، اما هر بار بیشتر غذا نخورید. عملکردهای خاص عصاره گلپر سیننسیس در جزئیات چیست؟

پودر گلپر

زیبایی پوست

عملکرد آرایشی محافظ پوست از گلپر برای گسترش مویرگ های پوست، تسریع گردش خون همال ناشی می شود. گلپر حاوی عناصر کمیاب غنی است که می تواند پوست را تغذیه کرده و از زبری جلوگیری کند.

می توان از آن برای آکنه، لکه های قهوه ای، کک و مک و ریزش مو استفاده کرد. نام مستعار گلپر برای Qin GUI، yun GUI یک گیاه چند ساله است.

ساقه های بنفش معمولاً در مناطق کوهستانی سرد بارانی مانند یوننان، سیچوان و جاهای دیگر تخم ریزی می کنند.

مقدار تجدید پذیر زنان فکر می کنند که اثر تقویت کننده و فعال کننده گردش خون، تسکین درد، سوزش خونریزی قاعدگی، تنظیم قاعدگی برای زینت بخشیدن به طب سنتی چینی، اثر طب سنتی چینی خون سوزی، زینت طب روده است.

رنگ زرد کم رنگ است که در آن محل کمبود خون است، سرگیجه تپش قلب، قاعدگی تنظیم نشده است، آمنوره دیسمنوره یا پس از زایمان باعث از دست دادن بیش از حد خون می شود، انتظار برای نشانه ای از افسردگی یائسگی. بنابراین، آن را “طب سنتی چینی برای زنان” می دانند.

عصاره گلپر می تواند از انقباض رحم جلوگیری کند. عمل رحم “دو طرفه” است، ماده غیر فرار محلول در آب آن می تواند عضله رحم را تحریک کند، نیروی انقباض را افزایش دهد، جزء فرار می تواند رحم را آزاد کند، انقباض ریتمیک آن را کاهش دهد، رحم را شل کند.

عوارض کمبود ویتامین E

این محصول همچنین دارای اثر کمبود ویتامین E است. با این حال، می تواند هیجان میوکارد را کاهش دهد، اثر درمانی بر روی فیبر دهلیزی داشته باشد، محدوده انقباض قلب را مهار کند و همه چیز.

این می تواند فشار خون را کاهش دهد، چربی خون را کمی کاهش دهد، تأثیری پیشگیرانه بر تغییرات پاتولوژیک آئورت داشته باشد. در درمان آترواسکلروز اثر خاصی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.