پودر لباسشویی omo از سنگ های کانی تولید شده است

اغلب پودر لباسشویی omo حاوی انواع ترکیبات شیمیایی است که بر روی انواع خاصی از مواد تأثیر می گذارد.

برخی از مواد شوینده حاوی نرم کننده هایی هستند که از شکننده و سفت شدن مواد شسته شده جلوگیری می کنند.

بسیاری از مواد شوینده حاوی سفید کننده هستند که می تواند در از بین بردن تغییر رنگ و لکه از روی لباس موثر باشد.

با این حال، سفید کننده همچنین می تواند به مواد رنگ شده آسیب برساند و بهتر است روی لباس های سفید یا رنگ روشن استفاده شود. پودر لباسشویی معمولا حاوی مواد ضدعفونی کننده ای است که می تواند میکروب هایی را که با آب از بین نمی روند، از بین ببرد.

آنزیم هایی که در بسیاری از شوینده های لباسشویی برای از بین بردن لکه ها استفاده می شوند، نسبت به پاک کننده های شیمیایی خشن کمتر برای محیط زیست مضر هستند.

پودر
آنزیم هایی که در بسیاری از شوینده های لباسشویی برای از بین بردن لکه ها استفاده می شوند، نسبت به پاک کننده های شیمیایی خشن کمتر برای محیط زیست مضر هستند.

در حالی که مردم کشورهای صنعتی معمولا از پودر لباسشویی در ماشین لباسشویی استفاده می کنند، پودر را می توان برای شستشوی دستی لباس استفاده کرد. برخی از شوینده ها حاوی آنزیم ها و ترکیبات شیمیایی هستند که می توانند برای پوست ساینده باشند.

افراد می توانند با پوشیدن دستکش های محافظ یا با خرید انواع شوینده هایی که به طور خاص برای افراد دارای پوست حساس طراحی شده اند، آسیب های پوستی را کاهش دهند.

شستن لباس‌ها به اندازه تمیز کردن کف‌پوش‌ها رایج است. این وظیفه ای است که هر روز باید انجام دهیم و بخشی از برنامه روزانه ماست.

استفاده از یک شوینده خوب برای سلامتی ضروری است. هنگامی که سطوح مختلف را لمس می کنید، میکروب ها و سایر مواد مضر با لباس شما تماس پیدا می کنند. یک ماده شوینده آن مواد را در شستشو از بین می برد.

و البته لباس های شما را هم تمیز می کند! برخی از مواد شوینده رایحه ای تازه به لباس شما اضافه می کنند. از میان گزینه های متعدد شوینده موجود در بازار، می توانید به راحتی یکی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کند.

انواع مختلفی از مواد شوینده موجود است. اگر از خود می‌پرسید که چگونه یک پودر شوینده می‌تواند برای لباس‌های شما در شستشو مفید باشد، تنها نیستید.

آیا شما هم تعجب می کنید که آیا نوار صابون گزینه بهتری است؟ خوب، پودرهای شوینده در مقایسه با صابون ها توانایی پاک کنندگی قوی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.