پزشکی با میوه خشک پفکی توانست بیماری ایدز را درمان کند

قندهای طبیعی وقتی بیش از حد خورده شود، ممکن است ضرر بیشتری نسبت به فایده داشته باشد. بهتر است آنها را در حد متوسط مصرف کنید.
از آنها به عنوان منبع اصلی تغذیه استفاده نکنید. جدای از خوردن آنها در مقادیر کم، میوه خشک پفکی نباید تنها منبع تغذیه باشند. آنها بهتر است با سایر غذاهای سالم خورده شوند.
نتیجه
مردم زمانی که به درستی مصرف شوند می توانند از فواید میوه های خشک بهره مند شوند. می تواند به بهبود سلامت کلی کمک کند.

میوه خشک

سعی کنید از میوه های خشک به عنوان جایگزینی برای مکمل های دارویی استفاده کنید. سالم تر و طبیعی تر است. خشک کردن بیشتر انواع میوه ها امکان پذیر است.

این به افراد طیف وسیعی از انتخاب ها را می دهد. با این حال آنها نباید زیاد خورده شوند. مانند سایر غذاها، آنها را در حد اعتدال مصرف کنید.

همیشه میوه خشک طبیعی را بدون شکر اضافه انتخاب کنید. خشک کردن میوه ها در خانه بهترین راه برای اطمینان از عدم وجود مواد ناسالم است.

در طول زمستان، میوه های تازه در بسیاری از نقاط کشور محدود می شود. خوشبختانه می‌توانیم به سراغ میوه‌های خشک با تمام خواص تغذیه‌ای آن برویم.
در طول زمستان، میوه های تازه فصل در بسیاری از نقاط کشور محدود می شود. خوشبختانه می‌توانیم به سراغ میوه‌های خشک با تمام خواص تغذیه‌ای آن برویم.

کوکی‌های کشمشی بلغور جو دوسر یک شیرینی کلاسیک هستند، اما برای یک کوکی رنگارنگ‌تر، کوکی‌های سینک آشپزخانه Ellie’s را ببینید. در این دستور غذا از مواد اصلی آشپزی همراه با زردآلو و گیلاس خشک استفاده شده است.

یک غلات داغ مانند فرنی یا بلغور جو دوسر را با 2 قاشق غذاخوری میوه خشک پر کنید. به یاد داشته باشید، میوه‌های خشک دارای قند و کالری بیشتری هستند، بنابراین مراقب باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.