پارچه رومبلی مبارز در برابر آلودگی

پارچه اثاثه یا لوازم داخلی یک مبل یا صندلی جدید یک سرمایه گذاری بزرگ است—شما نمی خواهید چند ماه پس از رسیدن آن قطعه به درب منزلتان، آن را در ذهن خود قرار دهید.

مواد اشتباهی را انتخاب کنید و متوجه خواهید شد که در حال مبارزه با لکه ها و گرفتگی ها هستید. در رنگ یا الگوی آن اشتباه کنید، و کل اتاق آسیب می بیند (وگرنه برای اینکه قطعه را دوباره روکش کنید، پر می شوید). بنابراین قبل از انتخاب پارچه مبلی جدید، ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چه چیزی را از نظر دوام، راحتی و سبک باید در نظر بگیرید. در اینجا نحوه انتخاب پارچه ای که سال ها از زندگی با آن خوشحال خواهید شد را به صفر برسانید.

به هر حال اثاثه یا لوازم داخلی چیست؟
اثاثه یا لوازم داخلی موادی هستند – که شامل پارچه رومبلی ترک، لایی، تار و فنر است – که پوشش نرم صندلی ها، مبل ها و سایر مبلمان را تشکیل می دهند. این روند در قرون وسطی آغاز شد و در قرون 17، 18 و 19 محبوبیت یافت. در طول سال ها، مواد متنوعی از یونجه گرفته تا موی اسب و پشم مورد استفاده قرار گرفته است.

وسایل روکش مدرن از فنرهای فلزی و فوم برای دوام بیشتر استفاده می کنند. در حالی که ممکن است مواد داخلی قابل مشاهده نباشند، اما تفاوت زیادی در راحت بودن قطعه ایجاد می کنند. و اگرچه پارچه رومبلی جدید را همیشه می توان تغییر داد – و ممکن است نیاز باشد، بسته به سایش و پارگی، – انتخاب لایه های داخلی با کیفیت بالا کمک می کند تا مطمئن شوید که این قطعه برای سال های آینده دوام خواهد داشت.

اتاق نشیمن با مبل و صندلی
برند سوئدی Hem به شما امکان می دهد نمونه های مورد نظر خود را انتخاب کنید و آنها را در یک کیت نمونه در عرض 2 تا 5 روز کاری برای شما پست می کند، بنابراین می توانید قبل از تصمیم گیری در مورد اثاثه یا لوازم داخلی، پارچه را بشناسید. عکس: با حسن نیت از Hem
چگونه بهترین پارچه اثاثه یا لوازم داخلی مبل خود را انتخاب کنید (یا صندلی یا تخته …)
میچل گلد و باب ویلیامز، بنیانگذاران شرکت اثاثیه منزل که نامشان را به اشتراک می‌گذارند، در حالی که پارچه‌ای مبلی خرید می‌کنید، اجازه دهید نیازهای عملی شما پیشرو باشد.

باب می‌گوید: «ابتدا، در نظر بگیرید که چگونه زندگی می‌کنید و چه کسی از این قطعه استفاده خواهد کرد. “این به شما در مورد نوع ماده ای که باید انتخاب کنید کمک می کند.” ممکن است ظاهر آن مخمل ابریشمی را دوست داشته باشید، اما در خانه ای که بچه ها یا حیوانات خانگی دارند به سرعت از بین می رود. قطعاتی که در مکان‌های پر رفت‌وآمد، مانند اتاق‌های نشیمن یا خانواده قرار دارند، به پارچه رومبلی نانو بادوام نیاز دارند، در حالی که مبلمانی که به اندازه کافی فرسوده نمی‌شوند، مانند صندلی اتاق خواب یا تخت‌خواب، می‌توانند هر نوع پارچه‌ای را به کار ببرند.

باب می‌گوید اشتباه بزرگی که مردم مرتکب می‌شوند این است که به این فکر نمی‌کنند که چگونه یک پارچه یا چرم ممکن است در طول زمان کهنه شود. برچسب را بررسی کنید و در نمایشگاه سؤالات خود را بپرسید تا در مورد محتوای مواد و نیازهای تمیز کردن اطلاعات پیدا کنید، سپس به این فکر کنید که برای محافظت از انتخاب خود چقدر آماده هستید. “پنج سال دیگر چگونه خواهد بود؟” باب می پرسد.

“آیا همچنان چرم را دوست خواهید داشت زیرا پتینه ای زیبا از زندگی روزمره ایجاد می کند؟ آیا پارچه روکش را به طور مرتب جاروبرقی می کشید؟ آیا هنگام دوری از اتاق، پرده ها را می بندید یا از اتاق استفاده نمی کنید تا از محو شدن هایی که به طور طبیعی در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید رخ می دهد، جلوگیری کنید؟»

تماشا کردن

داخل خانه جدید سرنا ویلیامز با اتاق جایزه و گالری هنری

اتاق نشیمن خنثی با مبل سه نفره آبی خاکستری
همه پارچه‌هایی که کمپین استفاده می‌کند سازگار با زندگی هستند، به این معنی که در برابر ریختن مواد، بچه‌ها و حیوانات خانگی مقاومت می‌کنند. عکس: با حسن نیت از کمپین
بهترین پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی خانه با بچه ها و حیوانات خانگی
وقتی بزرگ شدم، من و برادرم اجازه ورود به اتاق نشیمن را نداشتیم. میچل می گوید که فقط برای شرکت بود. با این حال، امروزه مواد زیادی برای روکش وجود دارد که ظاهر خوب را با دوام مطابقت می دهد.

او می‌گوید: «برای کودکان و حیوانات خانگی – و شاید دوستداران شراب قرمز – ما مراقبت آسان از جیر مصنوعی یا دوام پارچه مبلی ارزان داخلی و خارجی Sunbrella را دوست داریم. ما همچنین از طرفداران پر و پا قرص اثاثه یا لوازم داخلی لغزنده هستیم. و چرم مضطرب عالی است – لازم نیست نگران خش یا خراش گاه به گاه باشید. اگر خانه پرمشغله‌ای دارید، از گزینه‌های ظریف یا بافت‌دار مانند ابریشم دوری کنید، که می‌توانند باعث کشش شوند و در مورد لکه‌ها چندان بخشنده نیستند.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. فردی که با استفاده از کمربند چرم توانست اسب وحشی را رام کند!!
    2. گوگرد انعطاف پذیری حالت اکسیداسیون
    3. چرم سازی مدرن
    4. تلخی لیمو عمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.