پارافین واکس را خریداری نمایید

پارافین واکس چیست؟
موم پارافین نوعی موم است که برای شمع وارمر استوانه ای استفاده می شود و همچنین می تواند برای تسکین درد ناشی از آرتریت، درد مفاصل یا درد عضلات استفاده شود.

هنگامی که موم ذوب می شود و داغ می شود، فرو بردن دست ها در موم می تواند یک روش عالی برای تسکین درد باشد. پارافین جامد واکس یک درمان خانگی است که توسط متخصصان دست توصیه شده است.

اگر بریدگی/زخمی روی دست‌هایتان باز است یا در گذشته مشکلاتی با حس دستانتان داشته‌اید، نباید از موم پارافین مایع استفاده کنید.

این درمان در خانه را می توان با اجاره یا خرید واحد پارافین واکس تکمیل کرد که هر دو گزینه های کم هزینه هستند. شما می توانید یک واحد را در یک داروخانه محلی خریداری کنید.

اگر تصمیم دارید از موم پارافین مایع خوراکی برای درد یا درد استفاده کنید، مطمئن شوید که دستورالعمل های ایمنی روی دستگاه را دنبال می کنید.

برای استفاده ایمن از موم روی دستان خود مراحل زیر را دنبال کنید:

دست های خود را با آب و صابون بشویید و خشک کنید.
لوسیون را روی دستان خود بمالید: لوسیون دست این امکان را فراهم می کند که موم به راحتی پس از درمان پاک شود.
دست خود را در موم فرو کنید: ابتدا باید نوک انگشتان شما داخل شود. انگشتان خود را از هم جدا نگه دارید و در صورت تمایل دست خود را تا انتها از مچ در زیر آب قرار دهید.
پس از اینکه با موم پوشانده شد دست خود را بردارید.
مراحل 3 و 4 را تکرار کنید: دست خود را 6 تا 8 بار غوطه ور کنید و بین هر شیب چند ثانیه صبر کنید. این اجازه می دهد تا لایه های موم روی دست شما تشکیل شود.
بلافاصله دست خود را با یک کیسه پلاستیکی بپوشانید و با یک حوله دستی بپیچید: 10-15 دقیقه صبر کنید. این باعث ایجاد گرمای مرطوب و عمیق برای دست شما می شود.
بعد از 10-15 دقیقه حوله، کیسه پلاستیکی و موم خنک شده را بردارید.
موم را از دست خود برای استفاده مجدد به واحد پارافین برگردانید.
تمریناتی را که توسط جراح دست و/یا درمانگر دست شما توصیه شده است ادامه دهید.

در شیمی، پارافین اصطلاحی است که می تواند مترادف با “آلکان” استفاده شود، که نشان دهنده هیدروکربن هایی با فرمول کلی CnH2n+2 است. موم پارافین به مخلوطی از آلکان اطلاق می شود که در محدوده 20 ≤ n ≤ 40 قرار می گیرد. آنها در حالت جامد در دمای اتاق یافت می شوند و پس از تقریباً 37 درجه سانتیگراد شروع به ورود به فاز مایع می کنند.

 • منابع:
  1. What Is Paraffin Wax?

 • تبلیغات: 
  1. قبیله ای در آفریقای جنوبی که ماهی سالمون را می پرستند!
  2. استفاده از چرم در ساخت گاو صندوق!
  3. فوتبالیست معروفی که با لوله توانست جان خود در مقابل سگ های وحشی حفظ کند!
  4. استفاده از صدف معدنی به جای مکمل پروتئینی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.