نبات چوبی 100 گرمی

نبات چوبی از نمونه نبات های پرفروش می باشد که در اوزان مختلف خرید و فروش می شود و از وزن و قیمت های مختلفی برخوردار می باشد، نبات چوبی 100 گرمی یکی از نمونه های تولید شده از این محصول می باشد که در رنگ های سفید یا زرد تولید می شود و از شرایط فروش بسیار عالی و مناسبی برخوردار است.

نبات چوبی 100 گرمی

نبات چوبی 300 500 600 گرمی

نبات از دیرباز در بین ما ایرانیان جایگاه و ارزش ویژه‌ ای داشته است به نحوی که در مناسبت های مختلف از نبات بسیار استفاده می‌ شود و به عنوان نمادی برای خوشبختی و شادکامی قابل استفاده می باشد.

از آنجایی که نبات نماد خوشبختی به شمار می رود سبب شده تا در مناسبت‌ هایی مانند عقد، سفره هفت سین و مناسبت‌ های دیگر از نبات های چوبی با رنگ های زعفرانی یا ساده برای تزیین میز های مختلف استفاده شود.

نبات بر حسب وزن و بسته بندی دارای انواع مختلفی است که یکی از نمونه های آن نبات چوبی 380 گرمی، 500 گرمی و 600 گرمی می باشد که با دارا بودن وزن های مختلف برای مصارف گوناگون و نیاز افراد قابل استفاده و سفارش می باشد.

نبات چوبی با وزن های مختلفی که در بازار خرید و فروش می‌ شود از خواص و فواید بسیار زیادی برخوردار است که در این بخش به مهمترین خواص استفاده از نبات چوبی اشاره خواهیم کرد.

  1. یکی از مهمترین خواصی که مصرف نبات دارد برای دل درد های ناشی از مصرف غذاهای سرد می باشد، با درنظر گرفتن طبع گرم نبات می توان اشاره کرد که مصرف این ماده غذایی می تواند به برطرف کردن سردمزاجی و و درمان دل دردهای مختلف اشاره نمود.
  2. استفاده از نبات در دوران قاعدگی نیز بسیار تاثیر گذار می باشد و مصرف نبات همراه با آب جوش می تواند به برطرف کردن گرفتگی عضلات در دوران پریودی و کاهش دردهای ناشی از آن منجر شود.
  3. مصرف غذاهای سرد باعث جاری شدن آب در دهان می گردد که این موضوع نیز با مصرف نبات قابل حل و درمان است و افراد می توانند با مصرف نبات بر این مشکل غلبه نمایند.
  4. یکی دیگر از خواصی که مصرف نبات دارد برای افرادی است که دارای مثانه ضعیف و تکرر ادرار هستند و با مصرف نبات می‌ توانند به این موضوع غلبه نمایند.
  5. نبات همچنین برای افزایش سطح هوشیاری بسیار مناسب می باشد و این عامل یک گزینه بسیار خوب برای رانندگان محسوب می‌ شود که می توانند در طول سفر و جاده با مصرف چای نبات از خواب آلودگی خود جلوگیری کرده و به افزایش سطح هوشیاری خود کمک بسیار زیادی نمایند.
  6. نبات همچنین برای پوست بسیار مناسب و مفید می باشد به نحوی که مصرف نبات می تواند به لایه برداری و حذف سلول های مرده پوست کمک کرده و در نتیجه باعث درخشان شدن پوست و حفظ سلامت و شادابی آن می گردد.

نبات چوبی 700 750 80 گرمی

نبات چوبی 700 750 80 گرمی با توجه به میزان تقاضا و سفارش بالایی که جهت خرید و استفاده از نبات چوبی وجود دارد سبب شده تا شرکت ها و کارخانه های تولید کننده نبات بتوانند این محصول را در وزن و بسته بندی های مختلف و متفاوت تولید کرده و به فروش برسانند.

از انواع نبات های چوبی با بسته بندی های مختلف می‌ توان به نبات چوبی 700 گرمی، نبات چوبی 750 گرمی، نبات چوبی 800 گرمی و بسته بندی های دیگر از این ماده غذایی اشاره کرد.

نحوه بسته بندی نبات در وزن های مختلف به این صورت می باشد که کارخانه های تولید کننده آنها دارای دستگاه های مخصوصی برای بسته بندی و وزن کردن نبات می باشند و بعد از آنکه نبات در دماهای از پیش تعریف شده برای آنها تولید گردید، توسط دستگاه های مخصوص آنها را وزن و بسته بندی کرده و برای فروش در بازار داخلی آماده می نمایند.

همانطور که در بخش قبل اشاره شد نبات دارای خواص و فواید بسیار زیادی می باشد اما بد نیست بدانید که نبات به دلیل اینکه دارای قند زیادی می باشد و از طعم بسیار شیرینی برخوردار است، مصرف بیش از حد مجاز آن می‌ تواند خطر ابتلا به دیابت را به همراه داشته باشد به همین علت بهتر است که افراد در مصرف نبات جانب احتیاط را رعایت کرده و این ماده غذایی را با احتیاط بیشتری مصرف کنند.

همچنین نبات با توجه به دارا بودن قند از نوع نیشکر که جزو قندهای با درصد بالا می باشد، برای افرادی که دارای بیماری دیابت هستند، مناسب نیست و این افراد برای درمان برخی از امراض خود مانند دل درد، معده درد، قولنج معده و سایر مواردی که با مصرف نبات قابل درمان می باشند بهتر است از مواد غذایی جایگزین استفاده کنند تا از این طریق بتوانند خطرات ناشی از مصرف نبات را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

نبات چوبی 750 گرمی

نبات چوبی 750 گرمی نمونه دیگری از این ماده غذایی می باشد که دارای طعم و کیفیت بسیار خوبی بوده و عمدتاً به صورت نبات چوبی سفید، نبات چوبی زعفرانی و یا با رنگ های فانتزی مختلف تولید می شود.

بسیاری از واحدهای تولید کننده نبات از رنگ های مختلف برای رنگی کردن نبات های رنگی و یا از طعم دهنده های مختلفی مانند آویشن یا گل محمدی و یا سایر مواد غذایی دیگر برای طعم دار کردن نبات استفاده می‌ کنند که این عامل باعث می شود تا نبات از تنوع زیادی در طعم و رنگ نیز برخوردار باشد.

برای تولید نبات چوبی 750 گرمی لازم است تا ابتدا قند یا شکر را با آب مخلوط کرده و آنها را درون دیگه های بزرگ که برای تولید این محصول مورد نیاز می باشد، قرار می‌ دهند تا یک شربت غلیظ و سیر شده حاصل شود، سپس آنها را بر روی حرارت مستقیم قرار می‌ دهند.

در این بین کارخانه های تولید کننده نبات از تخم مرغ برای گرفتن انواع آلودگی های موجود در آب و شکر استفاده می کنند و بعد از آن، محلول را از صافی رد می کنند.

در مرحله بعد با توجه به نوع نباتی که قصد تولید آن را دارند، از قالب های مختلف استفاده می نمایند، زیرا نباید از لحاظ شکل ظاهری شامل انواع مختلفی مانند نبات چوبی، کاسه نبات، تخته نبات، خرده نبات یا غیره می باشد که برای تولید هر کدام از آنها نیاز به قالب های مخصوصی است.

درجه حرارت محیط در شکل‌ گیری بلورهای آن تأثیر زیادی دارد و معمولاً نبات را در درجه حرارت 109 یا 110 درجه تولید می کنند و اگر درجه حرارت محیط بالا باشد نبات با بلورهای ریز و اگر در جهت مدل پایین باشد نبات با بلورهای درشت شکل می گیرد نبات چوبی چند گرم است

نبات چوبی چند گرم است نبات چوبی یکی از پرفروش‌ترین نمونه نبات هایی می باشد که در بین بسیاری از مصرف کنندگان از میزان فروش و محبوبیت بالایی برخوردار است، به همین علت شرکت های تولید کننده این ماده غذایی آن را با کیفیت بسیار خوبی تولید می‌ کنند و در اختیار بازار فروش و سایر خریداران قرار می دهند.

اما سوالی که برای بسیاری از خریداران و استفاده کنندگان از نبات چوبی پیش می آید، وزن و میزان کالری این ماده غذایی است، معمولاً نبات چوبی به صورت یک نفره می باشد و معمولاً به صورت بسته بندی های تکی یا بسته بندی های چند گرمی در بازار عرضه می‌ شوند.

معمولاً یک شاخه نبات چوبی در حدود 12 گرم می باشد که معمولا در بسته بندی های متفاوتی در بازار به فروش می رسد، اما باید گفت که هر 100 گرم نبات چوبی که در بازار به فروش می رسد در حدود 395 کالری دارا می باشد که این موضوع نشان دهنده این است که نبات جزو مواد غذایی پرکالری به شمار می رود که مصرف آن می‌ تواند موجب افزایش وزن بدن گردد.

با توجه به موارد ذکر شده باید اشاره کرد که افرادی که دارای رژیم غذایی مناسب در جهت کاهش افزایش وزن و یا لاغری هستند باید با توجه به میزان کالری دریافتی از نبات بتوانند آن را به میزان مناسب و متناسب با نیاز خود استفاده نمایند.

اگرچه نبات دارای خواص و فواید بسیار زیادی برای بدن می باشد اما میزان کالری آن نیز بالا بوده که این موضوع باعث می‌ شود تا افراد با احتیاط بیشتری آن را استفاده کنند.

نبات چوبی 5 لیتری

نبات از شیرینی های سنگی پرطرفداری می باشد که معمولاً برای مصارف غذایی مختلف یا مناسبت های گوناگون قابل استفاده است، اما برای تولید این ماده غذایی لازم است تا مقدار ثابت و مشخصی از آب و شکر تحت شرایط خاص آزمایشگاهی باهم ترکیب گردیده تا در بازه زمانی مشخص نبات حاصل شود.

نبات های چوبی از نمونه نبات هایی می باشند که معمولاً دارای بلورهای ریز یا درشت می باشند که در رنگ های مختلف تولید می گردند و می‌ توان گفت که نمونه هایی که فاقد رنگ بوده و به صورت نبات چوبی سفید رنگ در بازار به فروش می رسند، از جمله نبات های کاملاً سالم محسوب می شوند.

نبات چوبی 5 لیتری از نمونه نبات هایی است که در بازار داخلی نیز دارای میزان فروش و تقاضای بسیار بالایی است، این نمونه نبات به این معنا است که به میزان 5 لیتر آب و شکر را با هم مخلوط می کند تا نبات چوبی حاصل شود.

برای تولید نبات چوبی معمولاً از چوب های سلولزی یا چوب های با جنس های چوبی استفاده می شود که استفاده از آنها را بسیار ساده و راحت نموده و سبب می شود تا افراد بتوانند با توجه به نیاز خود به راحتی آنها را استفاده کنند.

همانطور که در بخش قبل اشاره شد درجه حرارت محیط بر روی شکل و اندازه بلورهای نبات تاثیر گذار است، از اینرو نبات های چوبی که در بازار به فروش می رسند با توجه به فرآیند تولید آنها دارای اندازه بلورهای مختلف و متفاوتی خواهند بود.

نبات چوبی 90 درصد

نبات چوبی 90 درصد نبات چوبی دارای طبع گرم و خشک می باشد که این موضوع سبب شده تا برای افرادی که دارای مزاج سرد هستند، بسیار کاربردی و مناسب باشد و بتوانند به سلامت بدن آنها کمک بسیار زیادی نماید.

از آنجایی که نبات دارای میزان مصرف بسیار زیادی می باشد و تقریباً به عنوان یکی از خریدهای مهم و اصلی برای افراد به شمار می رود، سبب شده تا در نمونه های مختلف و متفاوتی تولید گردد.

نبات چوبی 90 درصد یکی از نبات هایی می باشد که از کیفیت بسیار خوبی در ساخت و تولید برخوردار می باشد و این نمونه نبات توانسته تحت نظارت واحدهای آزمایشگاهی و واحد کنترل کیفیت تولید گردیده و از میزان خرید و فروش خوبی نیز برخوردار باشد.

از آنجایی که نبات های چوبی دارای استفاده ساده و راحتی هستند در کنار مصارف خانگی زیادی که دارند در بسیاری از فروشگاه ها، رستوران‌ ها، قهوه خانه های سنتی و غیره نیز قابل استفاده بوده و از میزان فروش قابل توجهی با توجه به نیاز خریداران و مصرف کنندگان برخوردار می باشند.

نبات های چوبی که در بازار خرید و فروش می‌ شوند‌ با توجه به طعم و رنگی که دارند دارای کیفیت بسیار خوبی در ساخت و تولید هستند که این عامل می تواند بر میزان فروش و جذب مشتری آنها تاثیر گذارد.

وزن نبات چوبی

نبات چوبی دارای وزن های مختلفی می باشد که هر کدام از آنها با قیمت های متفاوتی در بازار خرید و فروش می گردند و معمولاً قیمت نبات بر حسب واحد کیلوگرم آن تعیین می‌شود و شرکت‌ های فعال در این عرصه برحسب قیمت شکر و همچنین مواد اولیه و با در نظر گرفتن تورم و نوسانات بازار این محصول را قیمت گذاری کرده و به فروش می رسانند.

در کنار موارد بالا،  قیمت نبات چوبی با بسته بندی های مختلف نیز تعریف و تعیین می شود، از آنجایی که نبات دارای مصارف و کاربردهای بسیار زیادی است معمولاً با قیمت های مناسبی به فروش می رسد.

همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد هر یک شاخه نبات چوبی در حدود 12 گرم وزن دارد و برای آن که وزن نهایی آن در بسته بندی مشخص شود، چند عدد از آنها را در کنار هم قرار می دهند و در نهایت نبات با وزن های مختلف عرضه خواهد شد.

مجموعه فروش ما یکی از برترین و بزرگترین مجموعه های فروشنده انواع نبات چوبی در وزن های مختلف و بسته بندی های گوناگون می باشد که این محصول را به صورت مستقیم و بی واسطه به فروش می رساند و در اختیار مشتریان خود در سراسر کشور قرار می‌ دهد.

برای خرید و سفارش نبات چوبی راه های ارتباطی با مجموعه ما در این سایت درج گردیده و خریداران به راحتی می توانند این محصول را سفارش داده و خریداری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.