نایلون فریزر می تواند گوشت را 100 روز نگه دارد

کیسه های فریزر و کیسه های نگهداری معمولی گاهی اوقات به جای هم استفاده می شوند و اما چند تفاوت مهم بین این دو وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید.

تفاوت بین کیسه های فریزر و کیسه های نگهداری در این است که کیسه فریزر محکم تر، ضخیم تر هستند و به گونه ای ساخته شده اند که در برابر سختی ماندن طولانی مدت در فریزر مقاومت کنند.

تفاوت های اصلی بین دو کیسه
گوشت منجمد در کیسه های فریزر که پس از یادگیری تفاوت بین کیسه های فریزر و ذخیره سازی توسط سرآشپز خریداری شد.
کیسه های فریزر برای انجماد گوشت عالی هستند.
امروزه بیشتر کیسه‌های ذخیره‌سازی دارای نوعی قفل زیپ هستند که باعث می‌شود در هنگام نگهداری در فریزر یا یخچال راحت‌تر در بسته بمانند.

این موضوع در مورد کیسه های فریزر و پلاستیک فریزر کیلویی نگهداری معمولی که معمولاً از پلاستیک بادوام ساخته شده اند صادق است. آنها هر دو در اندازه های متعدد هستند و می توانند انواع مختلفی از مهر و موم را داشته باشند.

تفاوت اصلی بین کیسه های فریزر و ذخیره سازی در یک چیز خلاصه می شود: تفاوت در ضخامت کیسه ها.

به بیان ساده، وقتی از کیسه فریزر استفاده می کنید، از چیزی ضخیم، سخت و بسیار بادوام تر از هر نوع  نایلون سفید دسته دار ذخیره سازی دیگری استفاده می کنید.

کیسه های فریزر به طور خاص برای منجمد کردن مواد غذایی مختلف و جلوگیری از سوختن آنها در فریزر ساخته می شوند. در مقابل، یک کیسه ذخیره سازی معمولی برای فریزر ساخته نشده است، بنابراین شما باید فقط برای مدت زمان نسبتاً کوتاهی از این نوع کیسه استفاده کنید.

اگر می خواهید مواد غذایی تازه منجمد را در فریزر نگهداری کنید، نوع کیسه ای که استفاده می کنید بسیار مهم است و بدون نوع صحیح کیسه، به احتمال زیاد طعم و/یا بافت غذایی که در حال انجماد هستید حداقل کمی آسیب ببیند.

کیسه فریزر نانو آیری پلاست در زمانی که در فریزر است، احتمال پاره شدن یا سوراخ شدن آن بسیار کمتر است و برای تازه نگه داشتن مواد غذایی برای مدت طولانی تری ساخته شده است.

 • منابع:
  1. The Difference Between Freezer and Storage Bags

 • تبلیغات: 
  1. فردی که با استفاده از کمربند چرم توانست اسب وحشی را رام کند!!
  2. گوگرد انعطاف پذیری حالت اکسیداسیون
  3. چرم سازی مدرن
  4. تلخی لیمو عمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.