مبلمان نظری شیراز با رو کش مخمل ترک وارد بازار شد

این دسته از مبلمان نظری شیراز بر اساس پیش بینی به مبلمان همان چیزی است که ساختمان ها از نظر مقصد به ساختمان ها هستند. ساختمان‌ها بر حسب مقصد ذاتاً دارایی‌های منقول هستند، اما به دلیل اختصاص به یک ساختمان، به طور ساختگی به عنوان ساختمان در نظر گرفته می‌شوند.

بنابراین استدلال در مورد مبلمان با پیش بینی یکسان است ما نه تنها ماهیت کالا مبلمان بلکه مقصد آن ساختمان را نیز در نظر می گیریم.

اکنون که به وضوح تعریف مبلمان از طریق پیش بینی را انجام دادیم، می توانیم آن را از سایر دسته های مبلمان، یعنی مبلمان طبیعتاً و مبلمان با تعیین قانون تشخیص دهیم.

مبلمان ذاتاً در واقع دسته اول مبلمان را تشکیل می دهند. اینها همه کالاهایی هستند که طبیعتاً متحرک هستند و می توانند از مکانی به مکان دیگر منتقل شوند ماده 528 قانون مدنی. بنابراین تفاوت آنها با مبلمان پیش بینی شده در این است که ذاتاً متحرک هستند، در حالی که مبلمان پیش بینی ثابت هستند حداقل به طور موقت.

مبل

با این حال، اثاثیه هایی وجود دارند که طبیعتاً رژیم آن ها تفاوت های قابل توجهی با سایر مبلمان ها دارد. اینها هواپیما، قایق و کشتی هستند. این دارایی ها تابع یک رژیم تبلیغاتی خاص هستند که آنها را به املاک و مستغلات نزدیک می کند ثبت در ثبتی که توسط اداره نگهداری می شود.

اصطلاح “کلاسیک” کمی بیش از حد استفاده شده است، اما هیچ کلمه دیگری برای خلاصه کردن طراحی این مبل 2 نفره فوق العاده بارسلونا که توسط واندیر  در سال 1929 ساخته شده است، وجود ندارد.
این مبل که در زبان انگلیسی  نیز نامیده می شود، ظریف، هوشیار است و سبک آن به راحتی در متنوع ترین فضاهای داخلی: خانه، اداره یا ساختمان های عمومی قرار می گیرد.
مبل 2 نفره بارسلونا و همچنین تمامی صندلی ها و مبل های راحتی در این مجموعه، به هر اتاقی از خانه شما جذابیت بیشتری می بخشد. ستونی از طراحی، صندلی مخصوصاً راحت دارد و برای سالهای متمادی همینطور باقی خواهد ماند.

مجموعه بارسلونا همچنین شامل یک صندلی راحتی، یک عثمانی، یک تخت و یک مبل 3 نفره است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.