مارچوبه خوراکی راز جوانی پوست پیرزن ۷۰ ساله

در مورد عدم تحمل مارچوبه، تست های واکنشی که شامل غذاهای مختلف است، انتخاب خوبی است. 

تمرکز بر روی نشانگرهای زیستی نیست، به عنوان مثال، به منظور کنترل تامین ویتامین و مواد مغذی. در عوض، تجزیه و تحلیل عدم تحمل بر اساس غلظت موجود آنتی بادی در خون شما انجام می شود.

 گفته می شود زمانی که دستگاه گوارش نتواند به درستی از مواد خاصی استفاده کند، اینها باعث واکنش بیش از حد می شوند. عامل تعیین کننده در اینجا ایمونوگلوبولین است که شامل گروه های مختلف آنتی بادی است.

در مورد عدم تحمل مارچوبه خوراکی موجود، مقدار افزایش یافته در تجزیه و تحلیل خون ظاهر می شود. با توجه به تعداد زیاد مواد غذایی تحت پوشش آزمایش IgG، ممکن است مواد غذایی دیگر نیز ناسازگار اعلام شوند.

مارچوبه خوراکی

به این ترتیب سوء ظن عدم تحمل مارچوبه را می توان راحت تر از سایر انواع سبزیجات کاهش داد. به دلیل دسترسی محدود در بهار، بیشتر علائم ناشی از واکنش های بیش از حد فقط در فصل مارچوبه ظاهر می شود، مشروط بر اینکه مارچوبه در واقع علت آن باشد.

تست عدم تحمل غذایی در هر صورت به شفاف سازی کمک خواهد کرد. از طریق لینک زیر می توانید از ارائه دهنده تست Lykon سفارش دهید.

در بیشتر موارد، عدم تحمل مارچوبه در زمان برداشت رخ می دهد، زمانی که نیزه های خوشمزه در فصل بهار در سرتاسر سفره قرار می گیرند. 

از آنجایی که تعدادی از غذاهای با مارچوبه گیاهی در این زمان غذاهای سنتی منطقه ای هستند، مقدار بیشتری برای مصرف در نظر گرفته شده است. این می تواند منجر به عوارض جانبی ناخواسته برای برخی افراد شود.

 زیرا مارچوبه به طور طبیعی حاوی مقدار زیادی پورین است که توسط کلیه ها به اسید اوریک تبدیل می شود. اگر کلیه ها به طور کامل کار نکنند، حملات نقرس ممکن است رخ دهد.

در غیر این صورت، به دلیل ترکیب بسیاری از ظروف مارچوبه، ممکن است پورین های موجود در تمام اجزای غذا به حدی باشد که درد موقتی در مفاصل ایجاد شود. مشکلات گوارشی همراه با نفخ و اسهال عمدتاً زمانی رخ می دهد که آنزیم های گوارشی خاصی وجود نداشته باشد.

اما در آلمان، این تنها بر تعداد قابل کنترلی از شهروندان تأثیر می گذارد. علاوه بر این، عدم تحمل مارچوبه نیز می‌تواند با تحریک پوست و جوش‌هایی که معمولاً با تأخیر زمانی ایجاد می‌شوند، ظاهر شود.

بنابراین اجازه نمی‌دهد که هیچ نتیجه‌گیری فوری در مورد این سبزی گرفته شود. بنابراین توصیه می شود که با آزمایش مواد غذایی زیر به روشنگری خود کمک کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.