لباس کار سیناورک با استفاده از پوست نوعی حشره خطرناک درست شده است

این بیماری همه گیر بسیاری از جنبه های زندگی کاری ما را تغییر داد، از جمله محل کار ما، و برای بسیاری از ما، اکنون در خانه هایمان راحت است.

با توجه به اینکه ما وارد یک تجربه کاری ترکیبی یا کاملا مجازی شده ایم، چند سوال ایجاد می کند: کدهای لباس چه اتفاقی می افتد؟ و آیا می توانیم در نهایت نیاز به پوشیدن لباس های تجاری را زمانی که در زوملند کار می کنیم کنار بگذاریم؟

لباس کار سیناورک خرید و فروش بالایی دارد.

ما می دانیم که کارمندان به دلایل مختلفی از کار کردن به صورت مجازی لذت می برند، از جمله انعطاف پذیری در لباس پوشیدن به گونه ای که به ما کمک می کند احساس واقعی و راحتی بیشتری داشته باشیم.

در واقع، در یک نظرسنجی اخیر ، بیش از 80 درصد از مردم گفتند که وقتی راحت لباس می‌پوشند، در محل کارشان بهتر عمل می‌کنند، در حالی که 76 درصد گفتند که لباس‌های غیررسمی ارتباط بهتری بین همکاران ایجاد می‌کنند.

کار با لباس‌های راحت در طول همه‌گیری باعث شده است تا ببینیم می‌توانیم بدون پوشیدن لباس رسمی در مشاغل خود عالی باشیم.

این نشان می‌دهد که کدهای لباس قبل از همه‌گیری، چه برای دفتر مجازی یا حضوری، اکنون منسوخ شده‌اند و لباس‌های کاری گاه به گاه آینده است.

در واقع، برخی از کارمندان آماده موضع گیری هستند – در همان نظرسنجی، برخی از کارمندان هزاره اظهار داشتند که اگر مجبور شوند دوباره لباس های حرفه ای استاندارد بپوشند، آن را ترک خواهند کرد.

بسیاری از ما نمی خواهیم برای آرایش کردن، پوشیدن لباس یا کت بلیزر یا سرکوب اصالت خود در آینده تحت فشار باشیم.

ما می‌خواهیم آزادی و انعطاف‌پذیری برای لباس پوشیدن به گونه‌ای داشته باشیم که بهتر نمایانگر شخصیت ما باشد – که برای پرورش شمولیت، برابری، روحیه بالا و بهره‌وری در کار ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.