لباس عروس لاکچری در تهران توسط ملکه انگلیس دوخته شد

لباس های محلی عروسی ارزش فرهنگی خاصی دارد. آنها بخشی از تاریخ کشور ما هستند، با این حال، حتی در شرایط مدرن، لباس عروس ها بسیار مورد توجه هستند.

سنت های عروسی منحصر به فرد آن منبع الهام بسیاری از طراحان و البته عروس و دامادهای مدرن است.

ویژگی های لباس عروس لاکچری در تهران کت و شلوارهای عروسی با لباس های روزمره، اول از همه، در رنگ ها، مواد تولید و دکور متفاوت بودند.

تمام جزئیات لباس و تعداد زیادی هم وجود داشت لباس عروسی چند رشته ای بود مهم بود. تفاوت های اصلی را نیز می توان به نحوه پوشیدن نسبت داد.

در مورد برش، تقریباً مانند لباس های روزمره بود، گشاد، صاف، بدون تمرکز بر ویژگی های بدن.

لباس عروس لاکچری در تهران

انتخاب مواد به ثروت خانواده عروس بستگی داشت. دختران خانواده های ثروتمند می توانستند لباس های ساخته شده از مواد گران قیمت خریداری کنند مخمل، ابریشم، ابریشم.

لباس‌های عروس توسط خانواده‌های دهقانی از پارچه‌های ساده ساخته می‌شد، اما به لطف دکور ظریف ، که تجسم استعداد بی‌نظیر گلدوزی‌های روسی بود، کمتر مجلل به نظر می‌رسیدند.

همانطور که می دانید این دختران روستایی بودند که به هنر دکور کاملاً تسلط داشتند. و به وضوح استعداد شگفت انگیز خود را در طراحی لباس عروس نشان دادند. دکور سارافون بی نظیر

اساس لباس عروسی برای عروس یک سارافان در روسیه بود. این لباس ها با نخ های طلا و نقره، مهره ها، قیطان روشن تزئین شده بود. زیباترین آنها البته سارافون عروس های خانواده های ثروتمند و اصیل بود.

آنها از پارچه های مجلل، از جمله برواد، تزئین شده با مروارید طبیعی ، خز ارزشمند دوخته شده بودند. دکور چشمگیر و گران قیمت لباس ها را نه تنها زیبا، بلکه بسیار سنگین نیز می کرد. سارافون عروس های ثروتمند می تواند حدود 10 کیلوگرم یا حتی بیشتر وزن داشته باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.