لامپ ال ای دی فول اسپکتروم موجب از بين رفتن حافظه كوتاه مدت مي شود

دانستن اینکه کدام نوع برنامه برای در دسترس بودن محصولات LED موثر و چه کاربردهای رایج فناوری LED مناسب است، مفید خواهد بود.

این در درجه اول به نیازهای برنامه خاص و ویژگی های سایت، از جمله هزینه های انرژی بستگی دارد. با این حال، برخی از دسته های LED وجود دارد که در آن صنعت توانسته است محصولاتی را ارائه دهد که این کاربردها را نسبت به سایرین آسان تر می کند.

نورهای پایین. این یکی از اولین دسته‌هایی بود که توسط این صنعت توسعه یافت، و بسیاری از محصولات توانمند برای جایگزینی لامپ‌های معمولی رشته‌ای یا فلورسنت به شکل یک لامپ جایگزین یا یک چراغ لامپ ال ای دی فول اسپکتروم یکپارچه وجود دارند.

کارایی و رنگ آنها می تواند خوب باشد، اما مراقب مسائل مربوط به افزایش گرما برای لامپ های جایگزین باشید. اطمینان حاصل کنید که محصول برای استفاده در نور پایین یا وسایل بسته بندی شده است.

لامپ ال ای دی فول اسپکتروم

چراغ های فضای باز و خیابان. بازسازی های زیادی در خیابان ها، معابر و پارکینگ ها انجام شده است که عمدتاً در شب روشن می شوند.

این برنامه‌ها به خوبی برای فناوری LED مناسب هستند، زیرا در درجه اول می‌توان از جهت‌دهی LED برای تأمین نور در مکان‌های مورد نیاز استفاده کرد، در حالی که عبور نور و انرژی هدر رفته را محدود می‌کند، و به دلیل عدم وجود گرمای اطراف که می‌تواند عملکرد LED را کاهش دهد.

گیره های سقفی. بسیاری از محصولات لوله خطی LED به عنوان جایگزینی برای بازار فعلی لامپ های فلورسنت خطی وجود دارند. اینها در چند سال گذشته از نظر کارایی و هزینه بهبود یافته اند.

برخی از مشکلات هنوز در مورد انواع پیکربندی های الکتریکی و تأثیر بالقوه بر طراحی اصلی وسایل روشنایی باقی مانده است.

جدیدتر در بازار، لوازم جانبی LED اختصاص داده شده است که مزایای فناوری LED را بدون تعویض مستقیم لوله ارائه می دهد. اینها نیز به سرعت بهبود یافته اند و اکنون به یک رقیب قابل دوام برای سیستم فلورسنت troffer استاندارد تبدیل شده اند.

مانند تمام محصولات LED، ویژگی های مهم مانند خروجی نور، توزیع و رنگ باید به دقت در نظر گرفته شود تا مطمئن شوید که محصولات نیازهای شما را برآورده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.