شیره میوه درجه یک

اگر مسابقه محبوبیت بین شیره های میوه وجود داشت، هندوانه برنده فراری بود. این به این دلیل است که هندوانه با همه چیز به خوبی بازی می کند، خواه لایه برداری اسیدهای آلفا هیدروکسی، هیالورونیک اسید هیالورونیک یا صاف کردن شکر نارگیل.

تطبیق پذیری آن در چندین ویژگی نهفته است: به اندازه کافی ملایم برای انواع پوست، آبرسانی عمیق، و سرشار از ویتامین های A و C و همچنین لیکوپن است.

یک مطالعه نشان داد که می تواند از دست دادن آب ترانس اپیدرمی در سد پوست را کاهش دهد، بنابراین به پوست کمک می کند رطوبت را بهتر حفظ کند. جای تعجب نیست که این میوه لنگر ایده‌آل در تعدادی از فرمول‌ها است  مانند ماسک خواب براق هندوانه که منافذ را تصفیه می‌کند، مرطوب‌کننده آب‌میوه صورتی براق هندوانه سبک، غبار فوق‌العاده ظریف هندوانه درخشش و نرم‌کننده لب‌پپ هندوانه براق.

زوج نیرو: موز + منیزیم

موز به طور طبیعی سرشار از الکترولیت هایی مانند پتاسیم و منیزیم است. این ضروری است، زیرا الکترولیت ها – که مواد معدنی حامل بار الکتریکی هستند – برای عملکرد سالم اندام، از جمله پوست شما، حیاتی هستند. آنها به تعادل هیدراتاسیون کمک می کنند و تضمین می کنند که پوست خشک یا کم آب نمی شود.

منیزیم، به ویژه، برای چند چیز، مانند حفظ رطوبت، ترمیم سد پوست، بازسازی سلول های پوست، و گردش سلولی حیاتی است. در کرم مرطوب کننده سوفله موز، افزودن منیزیم به آنچه که به طور طبیعی در موز یافت می شود، تقویت می کند و این فرمول را به یک محصول برای متعادل کردن پوست ملتهب و تقویت سد پوست تبدیل می کند.

زوج نیرو: آووکادو + رتینول

در طول سال‌ها، رتینول به دلیل تحریک و خشک‌کردن پوست شهرت پیدا کرده است – که مایه تاسف است، زیرا یکی از بهترین مواد برای صاف کردن خطوط و چین و چروک‌ها، روشن‌کردن پرپیگمانتاسیون و بهبود بافت کلی پوست است.

به همین دلیل است که ماسک خواب آووکادو Melt Retinol Sleeping Mask یک فرم محصور شده از رتینول را به کار می گیرد که به آن اجازه می دهد بدون ایجاد تحریک اتفاقی به لایه های سطحی پوست نفوذ کند.

علاوه بر این، روغن آووکادو به محافظت از اثرات خشن آن کمک می کند، پوست را تغذیه می کند و هر گونه خشکی را که در غیر این صورت ممکن است رخ دهد برطرف می کند.

این برای جبران عوارض جانبی رتینول ایده آل است، زیرا تحقیقات نشان می دهد روغن غنی از اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان می تواند پوست خشک یا آسیب دیده را دوباره پر کند و همچنین التهاب را به حداقل برساند.

 • منابع:
  1. Why Fruit Extracts and Active Ingredients Are So Good for Skin
 • تبلیغات: 
  1. روزی هزار تومان پس انداز کنید و در کمتر از یک ماه میلیونر شوید
  2. کشف شهاب سنگ در جنوب کشور!
  3. استفاده از آلوچه در ساخت لامپ کم مصرف برای اولین بار
  4. با استفاده از یک کار پاره وقت در دنیای مجازی پولدار شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.