شکلات صبحانه سارا رازی را در صدا و سیما فاش کرد

با استفاده روزانه ازشکلات صبحانه سارا متابولیسم فلور روده بهبود می یابد. این به دلیل پروبیوتیک ها اتفاق می افتد که

بهبود فرآیندهای روده بزرگ سرکوب توسعه میکرو فلور بیماری زا.

تحریک سنتز اسید فولیک، که برای عملکرد کامل معده و روده ضروری است.برای کبدفواید شکلات برای سلامت کبد فقط در رابطه با محصول تلخ آن صحبت می شود که.

به عنوان یک ضد اسپاسم عمل می کندرگ های خونی را گشاد می کند و فشار در حفره شکمی را کاهش می دهد.کبد را پاکسازی می کند

تعداد رادیکال های آزاد را کاهش می دهد.ایمنی را بهبود می بخشد.

شکلات

خطر التهاب را کاهش می دهد.مصرف منظم شیرینی ها را کسانی که الکل مصرف می کنند و همچنین عاشق غذاهای تند و چرب هستند نباید فراموش کنند. تعدادی از مطالعات اثرات مفید یک محصول با محتوای بالای دانه های کاکائو.

در سیروز را تایید کرده اند.ازصبحاگر صبح ناشتا شکلات نخورید، ضرری ندارد.چنین صبحانه شیرینیفعالیت ذهنی را فعال می کندنیرو می بخشد و نیرو می بخشد.هورمون شادی اندورفین را تولید می کند و برای کل روز شارژ مثبت می کند.

متخصصان تغذیه خوردن دسرهای شکلاتی را در صبح توصیه می کنند تا مواد مفید آن بهتر جذب شود. کالری چنین صبحانه ای در روز با انرژی صرف می شود و در ناحیه کمر رسوب نمی کند.

برای دندانهر چه شکر کمتر باشد، شکلات سالم تری برای دندان شما خواهد بود. افسانه در مورد خطرات مینای دندان به لبنیات و محصولات سفید اشاره دارد. در حالی که تاریکی.

تقویت مینای دندانخطر ابتلا به پوسیدگی را کاهش می دهد؛از رشد باکتری های بیماری زا جلوگیری می کند.اثر مثبت آن بر اساس محتوای تئوبرومین موجود در دانه های کاکائو است، ماده ای که برای تقویت دندان ها موثرتر از فلوئور است.

حامله شکلات برای زنان باردار در مراحل اولیه مفید است، زیرا حاوی اسید فولیک است. و یکی از مهمترین موارد برای رشد جنین و جلوگیری از آسیب شناسی های جدی در آن است.

علاوه بر این، اندورفین خلق و خو را بهبود می بخشد و تغییرات ناگهانی آن را تسکین می دهد، از فروپاشی عصبی و افسردگی جلوگیری می کند.فرزندانتا سن 3 سالگی نمی توان شیرینی های محبوب را به کودکان داد.

و پس از آن نه تنها ممکن است، بلکه ضروری است، زیرافعالیت مغز را به دلیل سروتونین بهبود می بخشد.علاقه به فعالیت های شناختی را تحریک می کند و حافظه را به دلیل فنیل آلین توسعه می دهد.

ویتامین های مفیدی مانند B1، B2 و PP را به بدن می دهد.تقویت استخوان ها.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.