سنگ نمای ساختمان سفید که در گرما زرد رنگ می شود

تزئین نما با سنگ سبک دیگری است که اغلب برای تزئین استفاده می شود. این ممکن است در مکان‌هایی مانند استراحتگاه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها یا مکان‌های دیگری که روی تزئینات برای استقبال از مشتریان تمرکز دارند، یافت شود.

اما اینطور نیست که این سبک دکوراسیون اصلا مورد پسند دکوراسیون منزل یا دکوراسیون باغ نباشد. بیایید ببینیم می خواهیم خانه را با سنگ تزئین کنیم؟ چگونه می توانم لباس بپوشم؟

سنگ نمای ساختمان سفید برای دکوراسیون دیوار در فضای باز تزیین در رنگ های پاستلی دادن یک سبک اروپایی زیبا، کمی شیرین، اما شفاف.

سنگ نما

پوشیدن سایه های مختلف رنگ زیبایی متفاوتی در حالات مختلف می بخشد، زیبا، شیرین و زیبا، تیز و تیره.

یک خانه دو طبقه به سبک مدرن با استفاده از سنگ مصنوعی برای تزئین دیوار بیرونی تنها از یک طرف می تواند زیبا و بی نقص باشد. فقط باید رنگ دکوراسیون را متناسب با رنگ سایر قسمت های خانه انتخاب کنید.

تزئین شده با سنگ مصنوعی روی دیوار، فقط قسمت پایین آن، مانند این، برجسته است و همچنین هویت خاص خود را دارد.

یا اگر نمی خواهید در خانه با سنگ مصنوعی تزئین کنید شما می توانید نرده دیواری را اینگونه تزئین کنید.

این نیز با سنگ مصنوعی در دیوارهای خارجی نیز تزئین شده است. اما در تصویر، این سنگ مصنوعی از ریخته‌گری سیمان نیست، این یک تخته عایق طرح‌دار سنگ است.

گزینه‌ای برای افرادی که می‌خواهند خانه‌های خود را با سنگ تزئین کنند اما دوست ندارند وزن زیادی به ساختار خانه وارد کنند. از آنجایی که این پانل عایق تنها 2 تا 3 کیلوگرم وزن دارد، می توان آن را در بیرون نصب کرد زیرا در معرض آب قرار می گیرد.

عایق طرح سنگی داخل پله ها زیبا به نظر می رسد و باعث می شود احساس نزدیکی به طبیعت داشته باشید.آشپزخانه را می توان با دیوارهایی با طرح سنگ تزئین کرد که می تواند تن را با مبلمان برجسته ای مانند میز ناهارخوری بپوشاند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.