زنی با فوم برای تشک به کهکشان راه شیری رفت

اگر از طرفداران تشک های مموری فوم هستید، هنگام خرید تخت جدید، گزینه های زیادی برای انتخاب دارید. بر اساس آزمایش‌های داخلی ما، متوجه شدیم که تشک شهد برای تعادل پشتیبانی و کانتورینگ، ساخت‌وساز باکیفیت و قیمت مناسب از رقبا جدا است.

به گفته تیم آزمایش ما، یکی از قابل توجه ترین ویژگی های عملکرد تخت، کاهش فشار عالی بود. تختخواب‌های کناری تیم ما متوجه شدند که این تشک مناسب است.

زیرا سطح کانتور باعث ایجاد فوم برای تشک مناسب برای شانه‌ها و باسن می‌شود، جایی که معمولاً در طول شب فشار زیادی برای خوابندگان پهلو ایجاد می‌شود.

سطح فوم نیز حرکت را با کارایی بسیار بالا جذب می کند و این تخت را به گزینه ای قوی برای شرکای خوابی تبدیل می کند که نمی خواهند خواب یکدیگر را با حرکات شبانه مختل کنند.

فوم برای تشک

تشک 12 اینچی با یک لایه راحت فوم حافظه شروع می شود که در طول آزمایش به بدن نزدیک می شود. با احساس سفت متوسط ​​(6)، تشک همچنان به اندازه‌ای سفت است که اگر نمی‌خواهید خیلی عمیق فرو بروید، پشتیبانی می‌کند.

 در زیر یک لایه انتقالی از پلی فوم سفت تر وجود دارد که بیشتر از فرورفتگی بیش از حد جلوگیری می کند و به دنبال آن یک هسته پشتیبانی از پلی فوم محکم با چگالی بالا وجود دارد. این تشک در یک پوشش ساخته شده از ترکیب پلی استر، نایلون و پلی اتیلن قرار گرفته است.

Nectar یک آزمایش سخاوتمندانه 365 شب خواب و ضمانت مادام العمر با این تشک ارائه می دهد. تخت همچنین با حمل و نقل رایگان و بازگشت در سراسر ایالات متحده به هم پیوسته ارائه می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.