روفرشی چهار متری را به جای پتو در زمستان های سرد استفاده کنید

هر سبکی از روفرشی را می توان در پله ها استفاده کرد. بسیاری از مردم نگران این هستند که روفرشی چگونه به نظر می رسد، کجا به لبه پله می پیچد، یا در کجا باید اطراف تاسیسات گل آلود بریده شود.

نگرانی‌های رایج شامل دیدن سمت راست روفرشی در کنار لبه و امکان دیدن لبه‌های محل اتصال آن در یک لحظه است.

شما نمی توانید سمت راست روفرشی چهار متری را ببینید، مگر در یک محصول کاملاً پایین. حتی محصولات پایه اولیه یا سطح ساخت و ساز وقتی به دور لبه کاشی پیچیده شوند، پشتیبانی نمی کنند، البته اگر به درستی نصب شوند.

روفرشی جهت مشخصی به سمت پرز دارد و جهت باید از بالا به پایین پله ها (نه به پهلو) حرکت کند. این نه تنها به عملکرد روفرشی و اطمینان از سایش مناسب کمک می کند، بلکه از دیدن “ردیف” الیاف در هنگام تا زدن روفرشی نیز جلوگیری می کند.

روفرشی

وقتی مردم نمونه ای از روفرشی بربر را برمی دارند و آن را به عقب پرتاب می کنند، گاهی اوقات می توانند تکیه گاه بین ردیف ها را ببینند. این در صنعت به عنوان “لبخند” نامیده می شود. با این حال، معمولاً وقتی فردی این کار را انجام می دهد، روفرشی را به روشی اشتباه تا می کند.

ردیف های گره در روفرشی در رول عمودی است. وقتی روفرشی خندان در نظر گرفته می شود، به این دلیل است که به یک طرف کشیده شده است تا خطوط روی نقش از هم عبور کنند.

اگر روفرشی برگردانده شود تا خطوط از بالا به پایین نقش روفرشی بگذرند، دیگر اثر خندان ایجاد نمی شود، زیرا پرزها در یکدیگر تا می شوند.

وقتی روفرشی روی پله ها قرار می گیرد، به صورت طولی قرار می گیرد، به طوری که ردیف های پانل های غوطه ور از بالای پله ها در پایین قرار می گیرند. این کار از اثر لبخند زدن بینی جلوی ترازو جلوگیری می کند.

اگر پله‌های شما از یک طرف (یا هر دو طرف) باز می‌شوند و روفرشی باید لبه بیرونی پله‌ها را احاطه کند، ممکن است بربرها بتوانند مقداری را نشان دهند زیرا روفرشی اکنون در جهت مخالف شیب‌دار است. به عنوان یک بربر با کیفیت بالا، این نباید مشکلی ایجاد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.