راز سوسیس معمولی و خاطرات سیندرلا در اروپا

سوسیس یکی از غذاهای مورد علاقه اکثر مردم است. تولید آن از قرن ها پیش شروع شد.

این در واقع پوسته ای است که با انواع مختلف گوشت چرخ کرده و سپس عملیات حرارتی پر شده است.

این سوسیس معمولی بسیار محبوب شده است و مجموعه آن بسیار زیاد است. این محصول را می توان بر اساس تعدادی از ویژگی ها طبقه بندی کرد، مانند روش فرآوری که می تواند گرم یا سرد باشد، ترکیب گوشت چرخ کرده و پرکننده های آن.

سوسیس های طبیعی نباید حاوی مواد شیمیایی و جایگزین های حاوی الیاف گیاهی باشند. این باید فقط شامل مواد طبیعی، چربی حیوانی و طعم دهنده باشد.

این محصول حاوی مقدار زیادی پروتئین و ویتامین است. آنها کاملاً توسط بدن انسان جذب می شوند و عملکردهای محافظتی آن را افزایش می دهند.

سوسیس

با این حال، پیدا کردن یک محصول طبیعی بسیار دشوار است و ارزان نیست. هنگام انتخاب یک محصول، باید ترکیبات و ظاهر آن را به دقت مطالعه کنید.

یک محصول خوب پوستی صاف، رنگ سفید چاق ، رایحه ای مطبوع دارد، وجود چربی روی برش به معنای وجود گوشت چرخ کرده مرغوب خواهد بود. قیمت بازار نباید کمتر از قیمت گوشت باشد.

اگر پس از بررسی دقیق تر، سوسیس بوی نامطبوع منتشر می کند، لجن یا چسبندگی دارد، پس ارزش آن را دارد که آن را کنار بگذارید. رنگ‌های قرمز روشن یا صورتی فریاد می‌زنند که محصول حاوی مقدار زیادی رنگ است که در مواد غذایی با کیفیت یافت نمی‌شود.

محصولات سوسیس و کالباس با کیفیت پایین می توانند آسیب قابل توجهی به بدن وارد کنند. در چنین غذاهایی، گوشت ممکن است تقریباً وجود نداشته باشد.

با سویا و مواد شیمیایی غذایی، رنگ ها و تثبیت کننده ها برای افزایش طعم و رنگ، و آنتی اکسیدان ها برای ماندگاری طولانی تر جایگزین شوند.

چنین روش های تولیدی می تواند به شدت سلامت را تضعیف کند، به سیستم گوارشی و قلبی، پانکراس آسیب برساند و به یکی از علل سرطان شناسی تبدیل شود. این محصولات بسیار خطرناک هستند و قیمتی چندین برابر کمتر از سوسیس و کالباس طبیعی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.