دفتر نقاشی پارچه ای که با نورخورشید کوچک می شود

اغلب گفته می شود که کودکان آینده ما هستند. اگر این درست باشد، آینده واقعاً روشن به نظر می رسد، زیرا کودکان کنجکاوی و خلاقیت ذاتی دارند که واقعا شگفت انگیز است.

 همه بچه‌ها هنرمند به دنیا می‌آیند، اما همه آن‌ها اینطور نمی‌مانند. چرا؟ اغلب، به این دلیل است که آنها تشویق نمی شوند، آنها باید به رشد استعداد خود ادامه دهند.

به همین دلیل است که برای والدین و معلمان بسیار مهم است که بچه ها را تشویق کنند که به نقاشی روی دفتر نقاشی پارچه ای ادامه دهند، حتی اگر نقاشی های آنها “فقط شکل های چوبی” باشد.

اشکال اصلی و نحوه ترسیم آنها را به کودکان آموزش دهید. سپس به سراغ اشیاء ساده مانند خانه ها، درختان و حیوانات بروید. 

هنگام شروع با اصول اولیه، مطمئن شوید که:

 • آنها را تشویق کنید تا از تخیل خود استفاده کنند: “بیایید آن درخت را به یک هیولا تبدیل کنیم!” اگر آنها گیر کردند، ایده هایی برای شروع خلاقیت آنها ارائه دهید.
 • به آنها بگویید اشتباه کردن اشکالی ندارد: «هیچکس کامل نیست! فقط به تلاش خود ادامه دهید و به آن خواهید رسید.» دیر یا زود، آنها متوجه خواهند شد که اشتباهات بخشی از فرآیند خلاقیت است و به آنها کمک می کند تا هنرمندان بهتری شوند.
 • آن را سرگرم کننده کنید: جزئیات احمقانه را اضافه کنید یا نقاشی های آنها را به داستان تبدیل کنیدبا مداد رنگی، مداد رنگی، نشانگر، گچ، رنگ و حتی غذا آزمایش کنید! (رنگ های انگشتی خوراکی برای کودکان کوچکتر عالی هستند.) این نه تنها به حفظ علاقه آنها کمک می کند، بلکه به آنها امکان می دهد تا بافت ها و رنگ های مختلف را کشف کنند.

  هنگام استفاده از رسانه های مختلف، فراموش نکنید:

  • آنها را تشویق کنید که رسا باشند: آسمان حد است! هیچ رنگ یا شکل “اشتباهی” وجود ندارد.
  • به آنها اجازه دهید کثیف شوند: اشکالی ندارد (و حتی تشویق می شود) رنگ روی لباس های خود یا گچ روی زمین قرار دهید. اینجوری یاد میگیرن!
  • پاکسازی را سرگرم‌کننده کنید: از یک بطری اسپری برای تمیز کردن رنگ‌های انگشتی استفاده کنید یا اجازه دهید نقاشی‌های گچی در مسیر ورودی با شلنگ پایین بیاورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.