دستگیره کابینت شیراز در اروپا رتبه اول جذب لکه را گرفت

متک یک سری کامل و هیجان انگیز از دستگیره ها و دستگیره های کابینت را از شرکت Metek Co., Ltd ارائه می دهد.

این دستگیره‌ها و دستگیره کابینت شیراز در فضای باز در یک “پایان زنده” طراحی شده‌اند تا به طور طبیعی در طول زمان پیر شوند. اثرات سن، آب و هوا و استفاده با هم کار می کنند تا تنوع رنگی منحصر به فرد و متضاد ایجاد کنند.

تمام کابینت های Metek Co., Ltd با استفاده از کشش استاندارد فولاد ضد زنگ دریل شده و مونتاژ می شوند مگر اینکه هنگام سفارش چیز دیگری مشخص شده باشد.

کشش های کابینت استیل ضد زنگ ما پوششی خیره کننده به کابینت های فضای باز ما ارائه می دهد. دستگیره‌ها، دستگیره‌ها و دستگیره‌های کابینت عملکرد و سبکی را ارائه می‌دهند و به کابینت‌های شما ظاهری مدرن می‌دهند.

برای سفارشی‌سازی بیشتر ظاهر آشپزخانه در فضای باز، از میان انواع دستگیره‌ها و دستگیره‌های کابینت آشپزخانه که به زیبایی ساخته شده‌اند، از میان مهمانی‌ها یا گزینه‌های مختلف، انتخاب کنید.

 مجموعه گسترده نرده‌ها و دستگیره‌های ما را مرور کنید تا بهترین رنگ را برای فضای بیرونی خود بیابید.

Metek مجموعه کاملی از کابینت های آشپزخانه ساخته شده از برنز ریخته گری جامد را در چندین پوشش غنی ارائه می دهد. پتینه را می توان اعمال کرد. 

در برخی از روکش ها، پتینه استفاده نمی شود و اکسیداسیون طبیعی پتینه را می کشد. حمل مکرر منجر به سایش برازنده می شود، کیفیتی که در برنز ذاتی است. مانند هر پتینه ای که با دست نقاشی شده است، باید انتظار تنوع رنگی داشت که به طراحی ظریف این دستگیره های آشپزخانه شخصیت و تمایز می بخشد.

محصولات این شرکت خانوادگی بهترین اسرار نقاشان حرفه ای درب، تریم و کابینت است. محصولات Fine Paints of Europe (FPE) در بسیاری از فروشگاه ها یافت نمی شوند (سفارش آنلاین بهترین گزینه است) و گران هستند. اما این سازنده رنگ مستقر در ورمونت با محصولات نوآورانه پیشتاز است.

رنگ کابینت آلکیدی سفید به مرور زمان زرد می شود. شرایط تیره‌تر، مانند مواردی که در آشپزخانه‌ها و حمام‌ها یافت می‌شوند، در واقع باعث افزایش رنگ زرد می‌شوند.

 بنابراین، اگر رنگ سفید جامد کابینت چیزی است که شما نیاز دارید، FPE اکریلیک آماده کابینت Eurolux را تولید می کند. این شرکت می گوید که “در هر شرایطی زرد نمی شود.”

FPE در مورد کابینت های رنگ جدی است و مشکل همیشگی تلگراف دانه چوب را از طریق لایه های رنگ با محصولی به نام Brushing Putty حل می کند.

این یک “پرایمر سنباده با چگالی بالا” است که شرکت آن را نامیده است، که بر روی چوب ساییده می شود و برای پنهان کردن الگوی دانه ها سمباده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.