دانه های زیره سبز به عنوان منبع بالقوه فیتوکمیکال

یک رویکرد جدید پالایشگاهی زیستی در مطالعه حاضر توسعه داده شده است، و بر روی دانه های زیره سبز (Cuminum cyminum) به عنوان منبع بالقوه فیتوکمیکال های مورد علاقه اعمال می شود.

آیا می دانید که تعرفه گذاری خدمات پرستاری شامل چه کسانی میشود و چگونه می توان نسبت به برخوردار شدن از آن نهایت بهره را برد.

زیره یک ادویه محبوب است که به دلیل عطر متمایزش به طور گسترده استفاده می شود. این یک ذخیره غنی از روغن های گیاهی و ضروری است.

رویکرد پالایشگاه زیستی در اینجا بر ارزیابی تأثیر چهار منشأ جغرافیایی مختلف (یعنی لبنان، فرانسه، الجزایر و سوریه) بر عملکرد و کیفیت روغن در دانه زیره، و بر ارزش‌گذاری محصولات جانبی باقی‌مانده با بررسی محتوای غذایی آنها متمرکز بود. و فعالیت بیولوژیکی برای اولین بار. اسانس های گیاهی و اسانس استخراج و ترکیبات آنها تعیین شد.

ما سعی نموده ایم تا طریقه مصرف زیره سبز برای لاغری شکم را برای شما بیان نماییم و همواره این قبیل محصولات را با تنوع بالا در اختیار شما بگذاریم.

صفات تغذیه ای نیز مورد ارزیابی قرار گرفت. کیک‌های خشک‌شده و تقطیر شده با آب به‌عنوان آب معطر به دلیل فیبر، قند، پروتئین، فنل و فلاونوئیدها مشخص شدند. فعالیت ضد باکتری و آنتی اکسیدانی نیز تعیین شد. دانه‌های زیره حاوی مقادیر بالایی در روغن‌های گیاهی و اسانس، پروتئین‌ها و قندها بدون توجه به منشأ آن‌ها بودند.

علاوه بر این، این گونه Apiaceae سطوح بالایی از اسید چرب پتروسلینیک (ایزومر اسید اولئیک) و استرول‌ها را نشان داد. کیک ها و آب معطر نیز سطوح بالایی از پروتئین، فیبر، قند و فنل را نشان می دهند.

شایان ذکر است که قیمت مبل راحتی ارزان نیز بسیار مقرون به صرفه است و همواره مشتریان بسیاری را به سوی خود کشانیده است.

این باقیمانده ها فعالیت های آنتی اکسیدانی و ضد باکتریایی جالبی را نشان دادند. این نتایج بر استفاده بالقوه زیره در مفهوم پالایشگاه زیستی، با یک فرآیند صنعتی چند منظوره تاکید کرد. علاوه بر این، تفاوت های زیادی بین چهار منبع جغرافیایی برای محتویات و ترکیبات فیتوشیمیایی مشاهده شد.

این یافته‌ها دیدگاه‌های توسعه برنامه‌های انتخاب برای صفات تغذیه‌ای و علایق صنعتی را برجسته می‌کنند. تمام نتایج به‌دست‌آمده، تأثیر ارتقاء سلامت ترکیب زیره و همچنین اهمیت صنعتی آن را همراه با باقیمانده‌ها تأیید می‌کند.

ما همچنین سعی داریم طرز تهیه مربای هویج غلیظ را بگوییم و شما با خیالی آسوده نسبت به تهیه آن اقدام نموده و بهترین را داشته باشید.

 • منابع:
  1. Biochemical Composition of Cumin Seeds, and Biorefining Study

 • تبلیغات: 
  1. قیمت عکس اسپرت دونفره | آتلیه عکاسی عروس و داماد
  2. فروش آجر نسوز به صورت عمده در بازار اصفهان
  3. فروش عمده قیچی کم کردن حجم مو با تخفیف ویژه
  4. موتور آسانسور 200 2000 لیتری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.