جوراب مردانه عمده که حساب بانکی شما را افزایش می دهد

وقتی یک شرکت بزرگ و محافظه کار را ترک می کنید، به احتمال زیاد جوراب های مناسبی را انتخاب می کنید. 

به ویژه، مواقعی وجود دارد که باید جوراب هایی را ارائه دهید که با کت و شلوار شما مطابقت داشته باشد. در ابی روژ می‌توانید جوراب‌های دنده‌ای ساده و همچنین جوراب‌هایی بخرید که با کت و شلوار یا شلوار ست می‌شوند.

جوراب مردانه عمده پایه را می توان در بسته بندی 10 تایی نیز خریداری کرد، بنابراین نگران انتخاب جوراب بر اساس طرح نباشید. 

علاوه بر طرح های ابتدایی، طرح های زیادی وجود دارد که برای شرکت ها مناسب است، مانند الگوهای آرژیل و طرح های چهارخانه. برای شرکت هایی که باید مرتب بپوشند، جوراب های آویروز را توصیه می کنیم.

جوراب

اگر می خواهید یک همکار مد روز باقی بمانید، جوراب های یقه بلند Niceweather را پیشنهاد می کنیم. 

از آنجایی که اخیراً به عنوان یک فروشگاه منتخب مد روز ظاهر شده است، می توانید با هدیه دادن یا دریافت جوراب های Niceweather ظاهری “لگن” داشته باشید.

 جوراب های یقه بلند از Niceweather Apparel ضخیم هستند و تا بالای استخوان هلو می آیند، بنابراین با پوشیدن یک مایل مناسب هستند. خوب است که با شلوار دودی یا گرمکن هماهنگ شود، بنابراین اغلب می روم.

 بالشتک پایین آن نیز خوب است، بنابراین حتی اگر برای مدت طولانی پوشیده شود، کف پا راحت است و حتی در زمستان گرم است. اگر می خواهید یک همکار مد روز باقی بمانید، جوراب های Niceweather را توصیه می کنیم.

به عنوان اولین فروشگاه جوراب انتخابی در کره، مارک های مختلفی در دسترس هستند. بسیاری از برندهای جوراب گران قیمت و زیبا وجود دارند، اما ما خط “Socks Appeal Athletic” را برای هدیه خروج توصیه می کنیم. 

دو خط رنگی در مچ پا وجود دارد، بنابراین با یک سبک وینتیج و در عین حال اسپرت هماهنگ می شود. از آنجایی که این یک خط ورزشی است، جنس زیره آن ضخیم‌تر از جوراب‌های معمولی است.

بنابراین خوب است به همکارانی که برای مدت طولانی می‌ایستند یا مکرراً در بیرون کار می‌کنند و در حین ایجاد محتوایی مانند عکس‌برداری یا فیلم‌برداری، ارائه می‌شوند.

این یک سبک راحت و مد روز است، بنابراین اگر یک استارتاپ را ترک می کنید، جوراب های Sakstars هدیه خوبی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.