با کفش سفید تامی وام ازدواج بگیرید

وشیدن کفش های خوب می تواند به شما کمک کند تا بهترین احساس را داشته باشید و از آسیب دیدگی جلوگیری کنید.

 انتخاب کفش سفید تامی می تواند کل بدن شما را تحت تاثیر قرار دهد، نه فقط روی پاهای شما.  

کلسی گاستون، فیزیوتراپ دارای مجوز در مرکز بهداشت دانشگاه، توصیه هایی را در مورد چگونگی پیدا کردن یک کفش مناسب به اشتراک می گذارد: 

  1. کفشی با  پایه محکم انتخاب کنید 

کفش ها بدن را مانند شالوده خانه زمین می کنند. اگر خانه ای بر روی پایه ای نرم و لطیف ساخته شود، خانه متزلزل و غیر قابل پیچش می شود. 

در صورتی که کفشی با پایه لزج انتخاب کنید، همین اتفاق برای بدن شما خواهد افتاد. پایه کفش را با خم کردن ملایم در نوک پا آزمایش کنید. اگر از وسط تا شود، این نشانه نرمی بیش از حد است. اگر تا حدودی خم شود اما عمدتاً سفت بماند، پشتیبانی خوبی دارد.  

  1. مطمئن شوید که دارای ساپورت rch است 

برخی از کفش‌های مد روز مانند وانت، چاکس و سایر کفش‌ها کفی صاف دارند که می‌تواند به مرور زمان باعث درد شود. کفش‌های قوس‌دار کف پای شما را پشتیبانی می‌کنند و تعادل و ثبات بیشتری به شما می‌دهند.  

بهتر است کفشی با قوس تعبیه شده  به  جای اضافه کردن یک درج انتخاب کنید. اگر باید یک درج بخرید، از خرید در قفسه از یک فروشگاه بزرگ خودداری کنید. به جای آن از یک فروشگاه تخصصی مانند   Lincoln Running Company دیدن کنید ، جایی که آنها می توانند پای شما را برای کفی مناسب مناسب کنند.  

3 . سراغ توری بروید 

به طور کلی، کفش‌هایی که بند دارند به جای لیز ترجیح داده می‌شوند، زیرا حمایت بهتری می‌کنند و پای شما را روی کف کفش محکم می‌کنند. به عنوان مثال صندل های Birkenstocks دارای قوس هستند اما از پاهای شما به خوبی کفش های تنیس یا دویدن محافظت نمی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.