با تلویزیون سامسونگ 32 اینچ هوشمند از پیری خداحافظی کنید

در سال‌های اخیر، روشنایی یکی از بحث‌های تجاری بوده که سازندگان تلویزیون اغلب مطرح کرده‌اند: سونی، ال‌جی، پاناسونیک و سامسونگ برای رکورد بالاترین «قله روشن» رقابت می‌کنند.

در واقع، برخی از تولیدات تلویزیونی و فیلم‌های بزرگ واقعاً از این مزیت استفاده می‌کنند و مناطق کوچکی از تصاویر بسیار روشن را به نمایش می‌گذارند تا بهتر بازتولید کنند، مثلاً درخشش خورشید در آب، یا درخشش پرتو لیزر.

با این حال، به نقل از سایت تخصصی FlatpanelsHD ، تلویزیون سامسونگ 32 اینچ هوشمند در مورد قابلیت های واقعی برخی از تلویزیون های خود دروغ گفته است.

حداکثر روشنایی تلویزیون ها به طور کلی با نمایش یک مستطیل سفید کوچک در 10٪ از سطح صفحه نمایش ارزیابی می شود، سپس با اندازه گیری، با استفاده از یک پروب، تعداد “nits”، یک واحد شدت نور، صادر می شود.

مکان خاص طبق گفته FlatpanelsHD، تلویزیون پیشرفته QN95B سامسونگ می‌تواند این روش را با تشخیص اینکه آزمایشی در حال انجام است خنثی کند و سپس به طور موقت روشنایی آن را تا 80 درصد افزایش دهد.

  تلویزیون نمی‌تواند برای مدت طولانی چنین جهشی را بدون آن حفظ کند. آسیب دیدگی، قاضی FlatpanelsHD.

روزنامه نگاران رسانه دانمارکی با نمایش یک مربع سفید غیر استاندارد که تنها 9 درصد از سطح صفحه نمایش را اشغال می کند، متوجه این فریب شدند.

اوج نور سپس فرو ریخت و از سطح استراتوسفر 2300 نیت به مقدار 1300 نیت سقوط کرد. سطح بسیار بالایی که این تلویزیون هرگز در آزمایشات واقعی پخش فیلم و سریال نتوانسته از آن فراتر رود.

این دومین باری است که سازنده کره ای در سال 2022 مورد چنین اتهاماتی قرار می گیرد.

پیش از این در ابتدای ماه مارس، گوشی هوشمند پرچمدار آن، S22، در حال سرعت غیرمجاز دستگیر شد. این گوشی هوشمند هنگام اندازه‌گیری عملکرد خود با برنامه‌های آزمایشی محبوب مانند 3Dmark یا Geekbench بسیار سریع کار می‌کرد.

اما سرعت آن با بسیاری از برنامه‌های دیگر  از جمله بازی‌هایی که می‌توانستند از چنین سرعتی بهره‌مند شوند، نصف است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.