استفاده از لوله و اتصالات آذین سپاهان در عراق ممنوع شد

انواع مختلفی از اتصالات لوله در سیستم های لوله کشی برای اهداف و عملکردهای مختلف موجود است.

لوله و اتصالات آذین سپاهان در سیستم لوله کشی برای اتصال چندین لوله با اندازه یا اندازه های مختلف، تنظیم جریان یا اندازه گیری جریان استفاده می شود.

آنها از مواد مختلفی مانند مس، آهن، برنج، پی وی سی و غیره ساخته شده اند.زانویی برای تغییر جهت جریان بین دو لوله استفاده می شود. آرنج ها معمولاً با زاویه های 22.5 o ، 45 o و 90 o موجود هستند.

اگر قطر لوله ها یکسان باشد، از زانویی معمولی استفاده می شود در غیر این صورت از زانویی کاهش دهنده استفاده می شود. آرنج ها از مواد مختلفی ساخته می شوند.

لوله و اتصالات آذین سپاهان

اینها معمولاً با رزوه های ماده عرضه می شوند و می توانیم آنها را با جوش کاهنده یک جزء اتصال لوله است که با کاهش اندازه لوله، اندازه جریان را از بزرگتر به کوچکتر کاهش می دهد.

معمولاً دو نوع کاهنده وجود دارد. یکی کاهنده متحدالمرکز است که مانند مخروطی شکل است که به تدریج در اطراف لوله کاهش می یابد اما در این حالت ممکن است تجمع هوا امکان پذیر باشد و منجر به کاویتاسیون شود.

یکی دیگر کاهنده خارج از مرکز است که دارای یک لبه موازی با لوله اتصال است که به دلیل تجمع هوا امکان پذیر نیست.

اتصالات تیپ یکی از اجزای سیستم لوله کشی است که به شکل T می باشد. دارای یک ورودی و دو خروجی می باشد، خروجی ها در 90 درجه به اتصال خط اصلی (ورودی) چیده شده اند.

همچنین می توان از آن برای ترکیب جریان از دو ورودی به یک خروجی استفاده کرد. آنها همچنین در مواد مختلف و اندازه های مختلف موجود هستند.

اگر 3 ضلع T-fitting از نظر اندازه مشابه باشند، آن را سه راهی Equal و در غیر این صورت سه راهی نابرابر نامیده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.